Допомога лікарні

ПРОЕКТ 4

19 травня 2022 року КНП "Лановецькій міській лікарні" було подаровано 70 нових матрасів на лікарняні ліжка. Цей соціальний проект було організовано Громадським Центром "Небеса" спільно з БФ " Open Door Fundation".

ПРОЕКТ 3

Знову зроблено ще один крок для покращення матеріального становища лікарні. Хочемо подякувати членам правління Together for Ukraine Foundation, зокрема Anatoliy PradunSerhiy Ilchishin й Vitaliy Ilchishin за надану допомогу для Лановецької районної центральної комунальної лікарні. Цього разу лікарня отримала видаткові матеріали, касети для оцифровувачів, набори для анестезії й багато іншого на суму понад 5000 $ за ринковою ціною США.

https://www.facebook.com/david.androshchuk

ПРОЕКТ 2

 Відбулося передавання рентген-апарата та комплектуючих вартістю більше 40000 $ для Лановецької комунальної центральної районної лікарні за участю делегації із США. У передаванні взяли участь засновник організації "Radiologists Without Borders" доктор Tarig Gill (США), Молодий європейський посол Давид Андрощук, засновники фундації "Together For Ukraine" Толік Прядун і Віталій Ільчишин (США), начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук та інші представники громади.

         Голова районної ради Руслана Кушнір вручила подяки американським партнерам за благодійну діяльність. Завдяки тристоронній співпраці між Давидом Андрощуком, фундацією "Together For Ukraine" та "Radiologists Without Borders" після тривалого періоду переговорів відбувся перший етап передавання дорогого обладнання для лікарні. «Я віру, що це лише початок плідної співпраці з міжнародними партнерами, і працюватимемо далі для нарощування як матеріальної бази, так і діагностичної потужності лікарні. Хочемо ще раз подякувати фундації "Together For Ukraine" та докторові Tarig Gill за їхній щедрий дарунок жителям Лановецького району».
         Також доктор Tarig Gill був вражений тим, скільки Анатолій Прадун доклав зусиль для допомоги місту в якому він народився. Тому доктор Tarig Gill пообіцяв УЗД апарат у близькому майбутньому, як подарунок на день народження Анатолія в Лановецьку лікарню.

         Організація "Радіологи без кордонів" є волонтерською, некомерційною організацією, що базується в США. Вони працюють з громадами в слаборозвинених країнах по всьому світу, щоб поліпшити здоров'я та засоби до існування, постачаючи діагностичне обладнання для надання послуг, навчання та підтримки.

 

Посилання:

https://www.ukr.net/#news/details/ternopol/66842829/

 http://www.uozter.gov.ua/ua/news-1-21-597-amerikanskiy-rengen-aparat-dlya-pacientiv-lanoveckoi-komunalnoi-centralnoi-rayonnoi-likarni

 https://beztaby.te.ua/novini-ternopilshchini/medichne-obladnannia-vartistiu-bilshe-40-tisiach-dolariv-peredali-amerikantsi-na-ternopilshchinu

 https://tn.oblast.online/news/na-ternopilshhyni-likarnya-otrymala-medychne-obladnannya-na-40-tys-dolariv/

 http://www.gazeta-misto.te.ua/161607-2/

 http://ternopillive.com.ua/253248-564367766/

 

ПРОЕКТ 1

Після тривалих пошуків і переговорів з міжнародними партнерами відбувся перший етап передачі допомоги, а саме п’яти лікарняних функціональних ліжок, матраців, подушок, ковдрів та шести мультифункціональних тумбочок. Усе це призначено для дитячого відділу Лановецької центральної районної лікарні. Передавання відбулося через ГЦ «Небеса» за участю голови ГЦ «Небеса» Андрощука Володимира, Молодого європейського посла Андрощука Давида, та головного лікаря Гулька Омеляна. Незалежно від політичних чи будь-яких інших точок зору, наші діти завжди повинні залишатися нашим пріоритетом. Сподіваємося, що це лише початок довгої співпраці, і віримо, що великі й
позитивні зміни ще попереду.

 

Посилання: 
https://nday.te.ua/dytyachyj-viddil-lanivetskoji-rajlikarni-otrymav-dopomohu-vid-partneriv-iz-za-kordonu-foto/


https://news.online.ua/ternopil/521674242/lanovetska-likarnya-otrimala-dopomogu-vid-mizhnarodnih-partneriv-foto/


https://nagg.in.ua/news/1574023/Dityachy-vіddіl-Lanіvetskoї-raylіkarnі-otrimav-dopomogu-vіd-partnerіv-іz-za-kordonu-%28FOTO%29